Ossian Elgström gouache

Ossian Elgström gouache
Ossian Elgström gouache
Ossian Elgström gouache
Ossian Elgström gouache

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950): Stridsmotiv, signerad och daterad O E 1927, gouache på papper, ca 80x92 cm
HISTORIK: Har tillhört Svenska Amerikalinjen

433346

2017-01-14