Lena Cronqvist litografi

Lena Cronqvist litografi
Lena Cronqvist litografi

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Ett drömspel, signerad och numrerad Lena Cronqvist, 54/170, bladmått 73x53 cm, oramad