Folkdräkt

Folkdräkt
Folkdräkt
Folkdräkt
Folkdräkt
Folkdräkt
Folkdräkt
Folkdräkt
Folkdräkt
Folkdräkt
Folkdräkt

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKDRÄKT, 6 dlr, 1900-tal, bestående av kjol, livstycke, dräktväska, förkläde, halskläde, hätta, samt ej ursprungligen tillhörande blus

Bruksslitage

433353

2017-01-14