Bengt Ellis oljemålning

Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ELLIS (1923-2007), Motiv från Anådalen, signerad Ellis, olja på duk, ca 46 x 55 cm

433358

2017-01-14