Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT ELLIS (1923-2007), Motiv från Anådalen, signerad Ellis, olja på duk, ca 46 x 55 cm
433358
2017-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här