Ring 18 k vitguld akvamarin diamanter

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RING, 18 k vitguld, päronslipad akvamarin ca 1,49 ct, briljanter totalt ca 0,59 ct, ringstorlek ca 16,15 mm, vikt ca 5,5 g

Bruksslitage, fåtal repor på ringskena

433369

2017-01-17