Ring 18 k vitguld briljanter

Ring 18 k vitguld briljanter
Ring 18 k vitguld briljanter
Ring 18 k vitguld briljanter
Ring 18 k vitguld briljanter
Ring 18 k vitguld briljanter
Ring 18 k vitguld briljanter
Ring 18 k vitguld briljanter
Ring 18 k vitguld briljanter
Ring 18 k vitguld briljanter
Ring 18 k vitguld briljanter

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RING, 18 k vitguld, briljanter totalt ca 0,89 ct, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 7 g

Bruksslitage, flertalet repor

433370

2017-01-17