Halvalliansring 18 k vitguld 9 briljanter
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HALVALLIANSRING, 18 k vitguld, 9 briljanter totalt ca 1,53 ct, kvalité ca Tcr(I)/SI1-VS2, ringstorlek ca 18 mm, Hans Strömdahl, Stockholm 2000, vikt ca 6,1 g
Bruksslitage, fåtal repor
433371
2017-01-17