Halvalliansring 18 k vitguld 9 briljanter

Såld för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HALVALLIANSRING, 18 k vitguld, 9 briljanter totalt ca 1,53 ct, kvalité ca Tcr(I)/SI1-VS2, ringstorlek ca 18 mm, Hans Strömdahl, Stockholm 2000, vikt ca 6,1 g

Bruksslitage, fåtal repor

433371

2017-01-17