Ring 18 k vitguld gammalslipade diamanter

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RING, 18 k vitguld, 4 gammalslipade diamanter totalt ca 0,84 ct, kvalité SI2, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 3,7 g

Bruksslitage, repor, klor i behov av förstärkning

433372

2017-01-17