Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: By med rastande man, otydligt signerad och daterad, olja på pannå, ca 24x33 cm
433386
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här