Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal: By med rastande man, otydligt signerad och daterad, olja på pannå, ca 24x33 cm

433386

2017-01-15