Tycho Ödberg oljemålning

Tycho Ödberg oljemålning
Tycho Ödberg oljemålning
Tycho Ödberg oljemålning
Tycho Ödberg oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROR TYCHO ÖDBERG (1865-1943): Stigbergsgatan, signerad Tycho Ödberg, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 35x51 cm

433387

2017-01-15