Bokhylla senempire

Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire
Bokhylla senempire

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, pyramidmahogny, 1800-tal, senempire, överstycke med hyllplan, understycke med utdragbar skrivskiva samt blinddörrar och räfflade ben med hjultrissor, höjd ca 200, 130x34 cm

Skador, kompletterat

433388

2017-01-15