Arne Nilsson oljemålning

Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning
Arne Nilsson oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

ARNE NILSSON (född 1925): "Hommage a ever..." olja på duk, signerad, ca 240x200 cm

433393

2017-01-15