Arne Nilsson akvarell

Arne Nilsson akvarell
Arne Nilsson akvarell

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNE NILSSON ( f1925): Landskapsmotiv, signerad Arne Nilsson, akvarell, ca 37x45 cm

433396

2017-01-15