Gunnar Zetterström oljemålning

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Karlbergkanalen, signerad G.Zetterström, olja på pannå, ca 41x59 cm

433397

2017-01-15