Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, färglitografi, signerad 102/150, daterad -80, ca 45x56 cm.

433398

2017-01-15