Louis Icart erotica

Louis Icart erotica
Louis Icart erotica

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS ICART (1888-1950): troligen studie till Study for "La Nuit et le Moment", Chap. XXVIII, signerad Louis Icart akvarellerad tusch, ca 19x14 cm

433401

2017-01-15