Philip von Schantz etsning

Philip von Schantz etsning
Philip von Schantz etsning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Äpple, etsning, signerad von Schantz -71, provtryck, ca 42x52 cm.

Gulnad

433402

2017-01-15