Curt Hillfon

Curt Hillfon
Curt Hillfon

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CURT HILLFON (född 1943): Komposition, färglitografi, signerad Curt Hillfon, 65/150, ca 52x40 cm.

433405

2017-01-15