Stig Claesson

Stig Claesson
Stig Claesson

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv Slussen, färglitografi, signerad -80, 5/375, ca 48x64 cm.

433406

2017-01-15