Stig Slas Claesson färglitografi

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv Slussen, signerad och daterad -80, 12/375, färglitografi, 48x64 cm

433409

2017-01-18