Aagedyna 1827

Aagedyna 1827
Aagedyna 1827

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKDYNA, Skåne, daterad 1827, stjärnmönster i rosa och gult mot grön botten, ca 43x114 cm

Skador, slitage

433411

2017-01-15