Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Kashan, ca 424x326 cm

Lagningar, ev. hål i mitten, malskador

433418

2017-01-15