Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WAHLSTRÖM, Charlotte (1849-1924): Grönskande landskap, signerad Charlotte Wahlström, olja på papp, ca 35x22 cm
Smärre färgbortfall
433421
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här