Charlotte Wahlström oljemålning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WAHLSTRÖM, Charlotte (1849-1924): Grönskande landskap, signerad Charlotte Wahlström, olja på papp, ca 35x22 cm

Smärre färgbortfall

433421

2017-01-15