Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholm, färglitografi, signerad -80, 111/150, ca 44x55 cm.
433422
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här