Stig Slas Claesson

Stig Slas Claesson
Stig Slas Claesson

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholm, färglitografi, signerad -80, 111/150, ca 44x55 cm.

433422

2017-01-16