Martin Sjöblom oljemålning

Martin Sjöblom oljemålning
Martin Sjöblom oljemålning
Martin Sjöblom oljemålning
Martin Sjöblom oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARTIN SJÖBLOM (1920-2004): Stilleben med frukter och kanna, signerad Martin Sjöblom, olja på duk, ca 44x52

433423

2017-01-16