Calle Örnemark träskulptur

Calle Örnemark träskulptur
Calle Örnemark träskulptur
Calle Örnemark träskulptur
Calle Örnemark träskulptur

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CALLE ÖRNEMARK (1933-2015): Hand med fickur, monogramsignerad CÖ -69, bemålat och skulpterat trä, ca 90x103 cm.

Smärre slitage, torrsprickor

433424

2017-01-16