Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Milan", signerad M. Pyk, olja på duk, 67x49 cm

Ytslitage

433425

2017-01-15