Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Milan", signerad M. Pyk, olja på duk, 67x49 cm
Ytslitage
433425
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här