Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TE- och KAFFESERVIS, 4 dlr, silver, England, kulfötter, Goldsmiths & Silversmiths Company Ltd 112 Regent Street, tekannans höjd ca 24 cm, totalvikt ca 2000 g
Bucklor, lagning, slitage
433428
2017-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här