Te- och kaffeservis England silver

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TE- och KAFFESERVIS, 4 dlr, silver, England, kulfötter, Goldsmiths & Silversmiths Company Ltd 112 Regent Street, tekannans höjd ca 24 cm, totalvikt ca 2000 g

Bucklor, lagning, slitage

433428

2017-01-24