Rakspegel

Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel
Rakspegel

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAKSPEGEL med lådor i sargen, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, höjd ca 160 cm

Slitage, ytskador

433430

2017-01-16