Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
HARALD LINDBERG (1904-1976): Stilleben, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 55x46 cm, oramad
433436
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här