Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): Stilleben, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 55x46 cm, oramad

433436

2017-01-15