Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JORDGLOB, 1900-tal, fot i svarvat trä, höjd ca 52 cm
Slitage, skador, sprickor
433437
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här