Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB, 1900-tal, fot i svarvat trä, höjd ca 52 cm

Slitage, skador, sprickor

433437

2017-01-16