Tomteservis

Tomteservis
Tomteservis
Tomteservis
Tomteservis

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLÖGGSERVIS, kanna, 11 muggar, delvis handmålad juldekor, omkring 1900-talets mitt, kannans höjd 18 cm

Smärre slitage

433440

2017-01-16