Väggur jugend

Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, jugend, 1900-talets början, mahogny, höjd ca 90 cm, nyckel och pendel finns

Slitage, 2 dekorknoppar saknas

433443

2017-01-16