Arne Nilsson akvarell

Arne Nilsson akvarell
Arne Nilsson akvarell
Arne Nilsson akvarell
Arne Nilsson akvarell

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARNE NILSSON (född 1925): Kubistisk komposition, signerad, akvarell, ca 32x39 cm

433444

2017-01-16