Maurice Esteve

Maurice Esteve
Maurice Esteve

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAURICE ESTEVE (1904-2001): "Amanda" färglitografi, signerad och numrerad EA, ca 46 x 59 cm
LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup 30

Lite gulnad, ej examinerad ur ram

433446

2017-01-15