Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv från Trosa, signerad R Ljunggren, 194/360, färglitografi, ca 48x38 cm
Något gulnad
433449
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här