Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Motiv från Trosa, signerad R Ljunggren, 194/360, färglitografi, ca 48x38 cm

Något gulnad

433449

2017-01-15