Per-Inge Isheden oljemålning

Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning
Per-Inge Isheden oljemålning

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER-INGE ISHEDEN (född 1937): Oscarsteatern, Stockholm, signerad, olja på duk, 63x45 cm

433451

2017-01-15