Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Stockholm, signerad och daterad -80, färglitografi, 11/375, 42x58 cm

433454

2017-01-15