Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Stockholm, signerad och daterad -80, färglitografi, 11/375, 42x58 cm
433454
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här