A. Deline oljemålning

A. Deline oljemålning
A. Deline oljemålning
A. Deline oljemålning
A. Deline oljemålning
A. Deline oljemålning
A. Deline oljemålning

Såld för:

0 SEK

Utropspris

8 000 SEK

A. DELINE(omkring 1900): Arabiska ryttare på slagfält, signerad A. Deline, olja på duk, 40x60 cm

Ramskador