A. Deline oljemålning

A. Deline oljemålning
A. Deline oljemålning
A. Deline oljemålning
A. Deline oljemålning
A. Deline oljemålning
A. Deline oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

A. DELINE(omkring 1900): Arabiska ryttare på slagfält, signerad A. Deline, olja på duk, 40x60 cm

Ramskador

433455

2017-01-15