Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
A. DELINE(omkring 1900): Arabiska ryttare på slagfält, signerad A. Deline, olja på duk, 40x60 cm
Ramskador
433455
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här