Maurice Estève L´Oiseau Vert
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MAURICE ESTEVE(1904-2001): L´Oiseau Vert, signerad och numrerad Estève XVII/XXXV, färglitografi, 1961, editerad av Viland-Galanis, Paris
I. 64x51 cm
LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup 29
Något gulnat blad, ej examinerad ur ram
433457
2017-01-15