Flora Danica smycken 3 dlr förgyllt silver

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLORA DANICA, smycken, 3 dlr, förgyllt silver, ur kollektionen "Dild", bestående av: hänge, ring, örhängen, 1 par, vikt ca 29,8 g

Bruksslitage

433458

2017-01-17