Maj Bring oljemålning

Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAJ BRING (1880-1971): Kamelryttare, signerad och daterad Maj Bring 60, olja på duk, ca 46,x55 cm

433459

2017-01-15