Maurice Esteve Brandevin

Maurice Esteve Brandevin
Maurice Esteve Brandevin

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAURICE ESTEVE, (1904-2001): "Brandevin", signerad, färglitografi EA, HC. 60x45 cm
LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup no 31

433461

2017-01-15