Klubbat för:
11 000 SEK
6 000 SEK
MAURICE ESTEVE, (1904-2001): "Brandevin", signerad, färglitografi EA, HC. 60x45 cm
LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup no 31
433461
2017-01-15