Modelltåg skala 2
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODELLTÅG, spår 0, Lok Pennsylvania Railroad 5495, 1927, med tender, bemålad plåt, rörliga detaljer, 1900-talets mitt/andra hälft, längd ca 58 cm, på målad träsockel med mässingsräls, längd ca 62 cm
Bruksslitage, lösa och saknade delar, tendern saknar hjul
433463
2017-01-20