Modelltåg skala 2

Modelltåg skala 2
Modelltåg skala 2
Modelltåg skala 2
Modelltåg skala 2
Modelltåg skala 2
Modelltåg skala 2

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODELLTÅG, spår 0, Lok Pennsylvania Railroad 5495, 1927, med tender, bemålad plåt, rörliga detaljer, 1900-talets mitt/andra hälft, längd ca 58 cm, på målad träsockel med mässingsräls, längd ca 62 cm

Bruksslitage, lösa och saknade delar, tendern saknar hjul

433463

2017-01-20