Claude Gaveau

Claude Gaveau
Claude Gaveau

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAUDE GAVEAU (1940): Blomsterstilleben, signerad och numrerad 79/125, 72x55 cm.

433464

2017-01-15