Georg Jensen halsband hänge silver och emalj

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

GEORG JENSEN, halsband, hänge, silver, emalj, hjärtformat hänge, modell nr. 44, hängets höjd ca 38,5 mm, halsband "Daisy", förgyllt silver, hängets höjd ca 50 mm, kedjans längd ca 62 cm, totalvikt ca 36,9 g

Bruksslitage, repor, emaljskada på halsband

433465

2017-01-18