Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Båtar i Stockholm, signerad, HC, färglitografi, 70x100 cm

433467

2017-01-15