Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999): "Kaktus", signerad, färglitografi 252/400, 68x51 cm
Passpartout vågig och missfärgad
433468
2017-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här