Olle Nyman litografi

Olle Nyman litografi
Olle Nyman litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): "Kaktus", signerad, färglitografi 252/400, 68x51 cm

Passpartout vågig och missfärgad

433468

2017-01-15