Josep Baques

Josep Baques
Josep Baques

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEP BAQUES (född 1931): Kvinnor med frukt, signerad, färglitografi, numrerad 28/250, 72x50 cm.

433469

2017-01-16